Loading...
درباره ما 2021-05-20T13:16:35+04:30

درباره ما

شرکت ژرفـا، به پشتوانه تجارب تحصیلی و شغلی موسسین در صنایع مختلف و شرکت‌های متعدد، در سال 1396 تاسیس گردید؛ تا شرکتی در زمینه مشاوره مدیریت بخصوص حوزه‌های مدیریت استراتژیک، بازاریابی و تبلیغات، فروش، اجرایی و منابع انسانی را بنا نماییم؛ در نتیجه شرکت ژرفا پژواک فردا در سال 1396 به ثبت رسید و فعالیت خود را آغاز نمود.

شرکت ژرفا با شعار پژواک فردا در امر بازاریابی دارای دیدگاهی روشن بوده و این به سازمان‌ها کمک می‌کند تا با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان و روند بازار و در نهایت استفاده از برنامه‌های بازاریابی استراتژیک به فرصت‌های رشد دست پیدا نمایند.

شرکت ژرفا با ارائه اطلاعاتی در مورد مشتریان و بخش‌بندی آنها به سازمان‌ها کمک می‌نماید تا به دیدگاه روشن‌تری از بازار برسند. خدمات مشاوره‌ای شرکت ژرفا به شرکت‌های مختلف کمک کرده است تا مهمترین چالش‌های فروش و بازاریابی خود را حل کنند. با تحقیقات و تجزیه و تحلیل‌های جامع، و با به کارگیری تفکر انتقادی و رهبری این تفکر برای تصمیماتی که اغلب بر مبنای غریزه گرفته می‌شوند؛ ما در تلاش هستیم علم بازاریابی را با هنر بازاریابی درآمیزیم.

انـدیشـه امـروز ، چـراغ راه فـردا

خدمات

شرکت ژرفا، در تلاش است با تمرکز بر نیازهای مشتریان نهایی با بهره‌گیری از تیم­‌های حرفه ای به ایجاد ارزش افزوده برای کسب و کارها کمک نماید. در نتیجه، با بهره­‌گیری از دانش و تجربیات دانش­‌آموختگان مدیریت، مجموعه‌­ای از خدمات پژوهش، آموزش، مشاوره و اجرا در حوزه­‌های مختلف مدیریت را ارائه می‌نماید.

تماس با ما

آماده‌ی ارائه‌ی خدمات هستیم.  

اگر ایده‌ای دارید ما می‌توانیم به شما کمک کنیم.

تماس با ما