ژرفا || Xarfa

 

شرکت ژرفــا، به پشتوانه تجارب تحصیلی و شغلی موسسین در صنایع مختلف و شرکت‌های متعدد، در سال 1396 تاسیس گردید؛ تا شرکتی در زمینه مشاوره مدیریت بخصوص حوزه‌های مدیریت استراتژیک، بازاریابی و تبلیغات، فروش، اجرایی و منابع انسانی را بنا نماییم؛ در نتیجه شرکت ژرفا پژواک فردا در سال 1396 به ثبت رسید و فعالیت خود را آغاز نمود.

شرکت ژرفــا با شعار پژواک فردا در امر بازاریابی دارای دیدگاهی روشن بوده و این به سازمان‌ها کمک می‌کند تا با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان و روند بازار و در نهایت استفاده از برنامه‌های بازاریابی استراتژیک به فرصت‌های رشد دست پیدا نمایند.

شرکت ژرفــا با ارائه اطلاعاتی در مورد مشتریان و بخش‌بندی آنها به سازمان‌ها کمک می‌نماید تا به دیدگاه روشن‌تری از بازار برسند. خدمات مشاوره‌ای شرکت ژرفا به شرکت‌های مختلف کمک کرده است تا مهمترین چالش‌های فروش و بازاریابی خود را حل کنند. با تحقیقات و تجزیه و تحلیل‌های جامع، و با به کارگیری تفکر انتقادی و رهبری این تفکر برای تصمیماتی که اغلب بر مبنای غریزه گرفته می‌شوند؛ ما در تلاش هستیم علم بازاریابی را با هنر بازاریابی درآمیزیم.

انـدیشـه امـروز، چـراغ راه فـردا

خدمات

شرکت ژرفــا، در تلاش است با تمرکز بر نیازهای مشتریان نهایی با بهره‌گیری از تیم­‌های حرفه ای به ایجاد ارزش افزوده برای کسب و کارها کمک نماید. در نتیجه، با بهره­‌گیری از دانش و تجربیات دانش­‌آموختگان مدیریت، مجموعه‌­ای از خدمات پژوهش، آموزش، مشاوره و اجرا در حوزه­‌های مختلف مدیریت را ارائه می‌نماید.

شرکت ژرفــا رسالت خود می‌داند، به‌عنوان یک سازمان یادگیرنده وظیفه خود می‌داند خدمات ارزشمند و سود آفرین مورد نیاز مشتریان را بر پایه دانش و تجربه عرضه نماید و در این راستا در تلاش است با انتقال دانش و تجربه به سرمایه انسانی سازمان‌ها، آنها را در جهت تعالی سازمان همراهی نماید.

مشتریان ژرفــا